Innowacyjne rozwiązania druku 3D na terenie Europy! @druknano3d   |  e-mail: office(at)nano3d.pl
Wybrałeś optymalną opcję wydruku, teraz możesz zwiększyć liczbę, zmienić sposób dostawy oraz metodę płatności.

Zamów swój wydruk 3D już dziś!

Korzystając z najlepszych maszyn w branży, dostarczamy najwyższej jakości części 3D w najniższych cenach wprost do Twoich drzwi!

Wyeliminuj potrzebę utrzymywania zapasów zamawiając elementy zgodnie z filozofią Just-in-time generując tym samym mniej odpadów produkcyjnych.

Przyjmujemy zamówienia od jednej sztuki po setki elementów, aby sprostać potrzebom naszych klientów.

Przejrzysty proces wyceny z wykorzystaniem materiałów najlepszej jakości oraz najnowocześniejszych maszyn.

Wgraj model
KROK 1

Aby otrzymać precyzyjną wycenę usługi druku 3D prosimy o przesłanie modelu 3D. Nasi specjaliści skontaktują się z Państwem w celu szczegółowego omówienia potrzeb, przeznaczenia i zastosowania wydruku.

Wybierz technologię i materiał
KROK 2

Wybierając technologię druku 3D zawsze musimy się zastanowić co jest kluczowym elementem projektu, w jakim celu część jest wytwarzana, jak będzie pracowała i jakimi właściwościami powinna się odznaczać (wytrzymałość, szczegółowość, kolor itd.).

Wstępna wycena i poprawki
KROK 3

Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby czas oczekiwania na wycenę nie był dłuższy niż 72h w zależności od skomplikowania modeli i nanoszenia poprawek projektowych.

Druk elementów 3D
KROK 4

Jeśli podana przez nas wycena i poprawki są zaakceptowane, wydruk idzie do drukarni. Decydując się na wydruk w nano3D, gwarantujemy najwyższy stosunek jakości wydruku do ceny!

PLIKI MODELU 3D Akceptowalne formaty plików do wyceny to STL, OBJ, STEP i IGES. Wymiary powinny być podane w milimetrach

Prosimy o podanie swoich danych, wgranie modelu, wybór technologii oraz wybór materiału.

Prosimy o wypełnienie formularza.
SLS to jedna z metod druku przestrzennego wykorzystywana w przemyśle do szybkiego prototypowania i wytwarzania gotowych elementów. W metodzie tej kolejne, bardzo cienkie warstwy materiału (zwykle tworzywo sztuczne) nakładane są maszynowo, a następnie laser utwardza (zestala, spieka) wybrane punkty. Nieutwardzony proszek jest następnie usuwany i otrzymywany jest gotowy przedmiot. Dzięki zawieszeniu przedmiotu w proszku unika się problemów typowych dla metody SLA, w której elementy drukowanych przedmiotów nie mogę wisieć w powietrzu.
Nie jesteś pewny w jakiej technologii i materiale chciałbyś wydrukować swój model?

Skorzystaj z naszych szczegółowych opisów materiałów i technologii, które pomogą ci w wyborze.

MATERIAŁY TECHNOLOGIE
Poniżej, znajdą Państwo listę stosowanych przez nas materiałów dla wybranych technologii, która ułatwi wybór odpowiedniego materiału do projektu:

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

 • Czy potrzebuje wsporników oraz materiału pomocniczego?

  Podczas wykonywania wydruków 3D często musimy uwzględniać materiał pomocniczy, który zapobiega rozpadowi się modelu podczas drukowania. Te podpory można usunąć po wydrukowaniu, ponieważ są to tylko tymczasowe struktury. Jeśli masz projekt 3D, możemy sprawdzić, czy potrzebna jest struktura wsparcia, używamy specjalistycznego oprogramowania do sprawdzania zwisów i potencjalnie niebezpiecznych obszarów. Następnie generujemy strukturę wsparcia dostosowaną do modelu przed wydrukowaniem.

 • Ile wynosi koszt wydruku modelu 3D?

  Koszty usług druku 3D są oparte na 3 głównych czynnikach:

  Objętość materiałów do drukowania- Ilość plastiku / żywicy potrzebna do wyprodukowania Twojego modelu będzie miała bezpośredni wpływ na cenę druku modelu. Większe modele> mniejsze modele

  Rozdzielczość wydruku - Im wyższa rozdzielczość wydruku, tym więcej kosztuje. Większość wydruków FDM jest drukowanych na 200 mikronów, co daje dobre wykończenie powierzchni, jednak jeśli szukasz wydruków o wysokiej rozdzielczości, oferujemy druk o wysokości 50 i 25 mikronów (warstwa wysokości) w naszej maszynie SLA (FDM - 200, 100, 50). Jest to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz pochwalić się bardziej szczegółowymi detalami.

  Rodzaj materiałów drukarskich - Specjalistyczne materiały, takie jak elastyczne włókna / żywice, materiały lane i włókno metalowe wypełniają dodatkowe koszty

 • Która technologia druku jest dla mnie odpowiednia?

  Podjęcie decyzji dotyczącej druku 3D może być trudne, ze względu na wiele opcji wydruku oraz posiadanie wiedzy na temat technologii, które są odpowiednie dla Ciebie. W nano3D pomożemy wybrać odpowiednią technologię dla waszych pomysłów. Jeśli pomyślimy, że możemy zaoszczędzić pieniądze, wybierając druk o niższej rozdzielczości, to zrobimy to. Niezależnie od tego, czy wybierzesz usługi drukowania SLA, czy FDM, będziesz całkowicie zależał od tego, co drukujesz i od rodzaju szczegółów, które chcesz wydrukować. Oferujemy bezpłatną poradę każdemu, kto rozważa drukowanie 3D podczas opracowywania produktu, dlatego prosimy o kontakt i możemy dalej omawiać Twoje wymagania.

 • Czy otrzymam model po wstępnej obróbce?

  Naszym celem jest dostarczanie modeli o wysokiej jakości, dlatego każdy druk, który produkujemy, wymaga czasu, aby przetworzyć go na możliwie najlepszy standard. Ten proces postprodukcji obejmuje usunięcie struktury nośnej, w razie potrzeby szlifowanie, czyszczenie chemiczne, usuwanie żywicy ultradźwiękowej i wygładzanie chemiczne dla wydruków ABS. Dalsze przetwarzanie może obejmować zalewanie, polerowanie, malowanie i pokrywanie materiałów drukarskich.

Usługi druku w technologii FDM oraz SLA. Od jednej sztuki aż po krótkie serie produkcyjne. Darmowa wycena. Druk 3D najwyższej jakości.